ESCAPE QUARANTINE VIRTUAL SPRINT DISTANCE TRIATHLON, ESCAPE QUARANTINE VIRTUAL SPRINT DISTANCE TRIATHLON - SPRINT TRIATHLON LEADERBOARD

Results are updated as participants complete their race.

Benjamin Peralta Jr
1:14:13 4:38/mi
Faus Corpuz
1:17:18 4:49/mi
David Burns
1:20:08 4:57/mi
GENDER Clear
DIVISION Clear
Rank Name Total Time
Swim Bike Run Age Gender Rank Division Rank
1
Benjamin Peralta Jr
GU, Yigo
1:14:13 4:38/mi 14:32 36:43 22:58 29
1
M
1
25-29
2
Faus Corpuz
US, GU
1:17:18 4:49/mi 17:52 35:35 23:51 41
2
M
1
40-44
3
David Burns
US, GU, Talafofo
1:20:08 4:57/mi 20:08 38:39 21:21 38
3
M
1
35-39
4
Raisa Ramos
US, GU, tamuning
1:21:52 5:06/mi 15:50 41:59 24:03 27
1
F
1
25-29
5
Scott Jordan
GU, Talofofo
1:21:52 5:07/mi 13:20 37:09 31:23 49
4
M
1
45-49
6
Ryan Ganon
US, GU, Agat
1:23:18 5:12/mi 12:31 38:54 31:53 41
5
M
2
40-44
7
Claire Ganon
US, GU, Agat
1:26:07 5:22/mi 13:08 38:56 34:03 39
2
F
1
35-39
8
Gabriel Mammolito
GU, Santa Rita
1:27:10 5:26/mi 21:17 39:30 26:23 34
6
M
1
30-34
9
Lucille Di Ramos
GU, Yigo
1:29:11 5:34/mi 20:04 44:37 24:30 12
7
M
1
12-14
10
John Ilao
GU, Tamuning
1:29:50 5:36/mi 17:42 47:32 24:36 27
8
M
2
25-29
11
Melvin Pilarca
GU, Dededo
1:32:17 5:46/mi 16:02 45:56 30:19 43
9
M
3
40-44
12
Jeff Rios
US, GU, Dededo
1:35:10 5:56/mi 20:28 44:19 30:23 50
10
M
1
50-54
13
Michelle Santos
GU, Agana Heights
1:35:22 5:57/mi 16:30 43:52 35:00 54
3
F
1
50-54
14
Kaelon Quichocho
US, GU, Agana Heights
1:36:19 6:01/mi 14:04 53:11 29:04 26
11
M
3
25-29
15
Anthony Toves
GU, Hagatna
1:36:27 6:01/mi 17:42 53:21 25:24 26
12
M
4
25-29
16
Chris Abel
GU, Barrigada
1:37:11 6:04/mi 9:44 52:30 34:57 34
13
M
2
30-34
17
Sean Welch
US, GU
1:37:38 6:06/mi 18:36 45:04 33:58 47
14
M
2
45-49
18
Dana Tamayo
GU, Yona
1:38:03 6:07/mi 14:31 49:48 33:44 30
4
F
1
30-34
19
Brandon Flores
US, GU, Tamuning
1:40:04 6:15/mi 17:48 55:31 26:45 23
15
M
1
20-24
20
Ray San Nicolas
GU, Barrigada
1:42:04 6:22/mi 28:50 49:41 23:33 30
16
M
3
30-34
21
Jennifer Pulmones
GU, Yigo
1:42:37 6:21/mi 23:49 51:57 26:51 44
5
F
1
40-44
22
Amanda Mammolito
US, MP, Santa Rita
1:44:42 6:32/mi 23:52 48:42 32:08 32
6
F
2
30-34
23
NEIL GERTISER
GU, Yigo
1:48:00 6:45/mi 33:01 43:42 31:17 43
17
M
4
40-44
24
Vanesa Peralta
GU, Yigo
1:49:01 6:48/mi 19:18 40:18 49:25 22
7
F
1
20-24
25
Jerick Cruz
GU, Tamuning
1:49:37 6:51/mi 23:38 53:22 32:37 27
18
M
5
25-29
26
Sarah Haley
US, GU, Tamuning
1:50:06 6:52/mi 18:36 53:53 37:37 43
8
F
2
40-44
27
Michael Honrado
GU, Dededo
1:54:45 7:05/mi 29:00 48:36 37:09 44
19
M
5
40-44
28
Marylou Mejares
GU, Harmon
1:56:40 7:17/mi 27:51 52:55 35:54 57
9
F
1
55-59
29
Eden Quindara
US, GU, Guam
1:58:23 7:23/mi 28:28 51:08 38:47 55
10
F
2
55-59
30
Gretchen Burns
US, GU, Talafofo
1:58:55 7:02/mi 28:05 57:43 33:07 42
11
F
3
40-44
31
River River
GU, Tamuning
2:00:22 7:31/mi 12:37 1:10:00 37:45 36
12
F
2
35-39
32
Jacqueline Donor
US, GU, Dededo
2:04:32 7:46/mi 26:49 1:00:28 37:15 51
13
F
2
50-54
33
Leonard Ofeciar
GU, TALOFOFO
2:11:51 8:09/mi 21:59 56:12 53:40 26
20
M
6
25-29
34
Roxie Reyes
GU, Agat
2:18:36 8:39/mi 14:38 1:07:44 56:14 45
14
F
1
45-49